Preces atgriešana

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr..207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

Ja saņemot preci konstatējat, ka Jums neapmierina tās krāsa,izmērs vai vizuālais izskats, Jums ir tiesības to nodot atpakaļ, iepriekš brīdinot pakalpojuma sniedzēju danijaapavi.lv. 

Pirms preces nodošanas atpakaļ sazinieties ar mums zvanot 20733300 vai rakstot info@danijaapavi.lv un informējiet par nodošanas iemeslu un detaļām.

Preci var nodot atpakaļ jebkurā DANIJA* veikalā. *izņemot DANIJA, Lielirbes 29, Rīga, t/c Spice. Preci ir iespējams sūtīt pa pastu uz Danija veikalu : Danija, Ieriķu iela 3, Rīga, LV-1084.  Veicot apavu atgriešanu caur pastu, sūtītājs veic sūtījuma apmaksu. 
Veikalā ir iespējams saņemt uzreiz naudu par atgriezto preci (izņēmumu gadījumos preci būs iespējams atstāt veikalā, bet nauda tiks pārskaitīta uz jūsu bankas kontu).  Naudas saņemšanai jums ir nepieciešam no jūsu profila www.Danijaapavi.lv pirkumu vēstures izprintēt atgriežamā pasūtījuma rēķinu. Preci nodot un saņemt par to naudu uz vietas ir iespējams visos DANIJA veikalos 
 *izņemot DANIJA, Lielirbes 29, Rīga, t/c Spice. 

 Apavus var apmainīt tikai uz tādā paša modeļa lielāku vai mazāku izmēru. Maiņu var veikt jebkurā DANIJA veikalā. Par pieejamību interesējieties danijaapavi.lv zvanot 20733300 vai rakstot info@danijaapavi.lv. Kā arī zvanot uz Jebkuru DANIJA veikalu. Veikalu kontaktus skatiet sadaļā "DANIJA veikali".

Preces atgriešanas izdevumi (pasta, kurjera vai transporta) ir jāsedz klientam pašam.

Nododot atpakaļ preci, Jums ir jāpievieno arī tās iegādes apliecinošā dokumenta oriģināls – čeks, visi pavaddokumenti. Pirkuma apstiprinājums Jūsu e-pastā netiek uzskatīts par pirkumu apliecinošu dokumentu, uz kura pamatojoties Jūs varat preci nodot atpakaļ.

Preču atgriešanā jāievēro šādi nosacījumi:

Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģinālais iesaiņojums un marķējums.

Ja nosacījumi ir izpildīti, nauda tiks pārskaitīta uz jūsu bankas kontu ne vēlāk kā 30 dienu laikā no atgrieztās preces saņemšanas brīža.

Piedāvājam 2 gadu garantiju Tavam pirkumam, kuras laikā, ja izrādās, ka apaviem ir bijusi kāda ražotāju pieļauta nepilnība, mēs parūpēsimies par tās novēršanu.

Garantija neattiecas uz:

Apavu ārējā dekorējuma elementiem, iekšējo zoli, auklām. 

Ja apavi tiek valkāti neatbilstoši paredzētajiem mērķiem vai laika apstākļiem, vai arī tie ir mehāniski bojāti. 

Šos nosacījumus diktē Latvijas Republikas likumi.  Galu galā, mūsu mērķis ir vienkāršs - lai klients ir apmierināts!

 

[

Aizpildiet visus obligātos laukus. Lūdzu, ievadiet pareizu e-pasta adresi

[