Kā nopirkt

1.Pēc preces izvēles lūdzam atzīmēt nepieciešamo izmēru un noklikšķiniet uz "Pirkt".

2. Jūsu grozs ar izvēlētajām precēm (preces, kuras pievienotas iepirkuma grozam un kopējā summa par preci), to jūs redzēsiet labajā pusē lapas augšpusē. 


3. Pēc preces izvēles, noklikšķiniet uz "pasūtījumu"
Jūs redzēsiet visu, ko vēlējāties pasūtīt - klikšķiniet uz "Turpināt". Ja vēlaties - Jūs varat regulēt skaitu (lauks "saturs"), varat izdzēst preci ko nevēlaties iegādāties, lai rezervētu jums ir jānoklikšķina uz ikonas X

4 Jums vajadzēs izvēlēties vienu no šīm iespējām.


 Ja Jūs nevēlaties,  Jums nav jāreģistrējas mūsu sistēmā. Tādā gadījumā noklikšķiniet uz "Iegāde bez reģistrācijas", un aizpildiet laukus zemāk. Un ailē "Papildus informācija" norādiet  datus, kuri var būt nepieciešami kurjeram, piemēram (vārtu, durvju kodu). Noklikšķiniet uz "Turpināt".


Ja Jūs vēlaties, lai jūsu dati saglabājas citām reizēm, kad iepirksieties danijaapavi.lv, noklikšķiniet uz "reģistrācija" un aizpildiet laukus. Nākamajā reizē būs jāievada tikai e-pasts un  parole.

Ja Jūs jau esat reģistrēts lietotājs, ievadiet datus un noklikšķiniet uz "Connect".

5. Nākamajā solī, izvēlieties savu maksājumu metodi un piegādes laiku. Jūs varat maksāt tieši caur Swedbank tiešsaistes banku (vienkāršākais un ātrākais veids) vai ar bankas pārskaitījumu uz mūsu bankas kontu, vai skaidrā naudā, samaksājot kurjeram pēc preču piegādes.

Izvēlieties sev piemērotāko piegādes laiku.

Piegādes laiki:

- Rīgā, Jēkabpilī, Jelgavā, Daugavpilī, Rēzeknē, Saldū, Liepājā, Talsos, Ventspilī, Valmierā, Gulbenē un Cēsīs:

08:00 – 14:00

14:00 – 18:00

18:00 – 22:00

- Pārējā Latvijas teritorijā:

08:00 – 18:00

 

 


 

 

Veiksmīgus  pirkumus!

[

Aizpildiet visus obligātos laukus. Lūdzu, ievadiet pareizu e-pasta adresi

[