Preču piegade

Jūsu ērtībai piedāvājam preču piegādi no durvīm līdz durvīm, ko veic kurjerpasts LP Express. Bezmaksas piegāde tiek nodrošināta tikai pasūtījumiem virs 10.00 EUR, pārējiem pasūtījumiem tiek noteikta piegādes maksa 5.00 EUR. Piegāde tiek veikta nākamajā darba dienā pēc preces nonākšanas LP Expresss noliktavā.
Pasūtījumu piegāde tiek veikta 8:00-17:00. Preču piegādes laiks var pagarināties, ja kurjeriem ir vairaki sūtījumi.  Pirkuma veikšanas brīdī, norādiet to adresi, kurā visticamāk atradīsieties šajā laika intervālā (darba vai mājas adresi). 

Ievērībai:
• Piegādes dienā kurjers sazināsies ar Jums lai atgādinātu par piegādi.
• Prece tiks iesniegta tikai dokumentos norādītam saņēmējam. Lai saņemtu preci nepieciešams derīgs personu apliecinošs dokuments (pase, vadītāja tiesības vai ID karte).
• Ja izvēlējāties par preci norēķināties skaidrā naudā, lūdzu, sagatavojiet nepieciešamo naudas summu pirms Lp Express kurjera ierašanās.
• Kurjers izsniedz preci tikai pret parakstu, iepriekšēja preču pārskatīšana vai pielaikošana nav iespējama. Gadījumā ja atsūtītā prece Jums nebūs piemērota, pēc preces saņemšanas sazinieties ar Danija, un to apmainīs saskaņā ar preču atgriešanas/apmaiņas nosacījumiem.
• Gadījumā ja sūtījuma ārējais iepakojums ir bojāts, brīdiniet kurjeru par bojājuma akta sastādīšanu.

[

Aizpildiet visus obligātos laukus. Lūdzu, ievadiet pareizu e-pasta adresi

[